Archiwum

orlik
orlik
orlik


ArchiwumAktu.Nd 27.05.12

6 Kolejka
Tap Madl wygrał z Pitbull 24 do 2. Kto da więcej ??? Czy ktoś pobije ten rekord bramkowy ??? W innym meczu tej kolejki Anonimus rozprawił się z Skjutvapens 7 do 2 utrzymując się na drugim miejscu w tabeli. Kpina nie pozostawiła złudzeń wygrywając 5 do 2 z BNP. Stalmet oraz Atomówki dostają po 3 pkt.
wyniki tabelaŚroda 16.05.12

Piąta Kolejka
Zakończyła się piąta kolejka. Anonimus nie oszczędzał rywali pokonując Pitbull 17 do 0. Stalmet wygrał
6 do 3 z BNP. Skjutvapens oraz Tap Madl otrzymują po 3 pkt. Mecz Atomówki i Kpina Team został przełożony. wyniki tabelaNd.13.05.12

Dyskwalifikacja:
Drużyny 7% i CHWTG zostały zdyskwalifikowane. Każdej z drużyn , która aktualnie będzie grała kolejkę
z 7% lub CHWTG, zostaną dopisane 3 pkt. na zasadzie walkowera. Przyczyną dyskwalifikacji jest absencja na meczach.
ArchiwumTrzecia kolejka:
Kpina Team wynikiem 5:2 pokonała Skjutvapens. Stalmet Strzelce Opolskie oraz Pitbul również mogą dopisać do swojego konta 3 pkt. Anonimous zanotował wysoką wygraną 13 do 3 nad BNP wyniki tabelaDruga kolejka:
Zakończyła się druga kolejka. Zwycięzką formę podtrzymały drużyny BNP, Atomówki oraz Tap Madl.
W tabeli prowadzi drużyna Atomówki z kompletem zwycięstw oraz najlepszym bilansem bramek. Na ostatnim 10-tym miejscu wciąż znajduje się Pitbull. wyniki tabelaPierwsze wyniki:
Drużyny Atomówki, Tap Madl, BNP oraz Anonimus wysokimi wygranymi rozpoczęły zmagania ligowe. Wygraną może pochwalić się również Stalmet Strzelce Opolskie, który pokonał Skjutvapens 3 do 1. W tabeli aktualnie prowadzi drużyna Atomówki. wyniki tabela


Copyright Marcin Skóra
Send e-mail