Aktualności

orlik
orlik
orlik


NajnowszePon 25.06.12

Liga zakończona!!!
Tap Madl będzie reprezentować Strzelce Opolskie na szczeblu wojewódzkim. W ostatnim meczu Tap Madl pokonał Skjutvapens 13 do 0 i z 18 punktami wygrał ligę. Na drugim miejscu uplasowała się Kpina Team, która wyprzedziła Atomówki lepszym bilansem bramkowym. Czwarte miejsce należy do Stalmetu, a piąte do Anonimus (w bezpośrednim spotkaniu lepszy był Stalmet i wyprzedził Anonimus). Skjutvapens zajęli 6 miejsce, 7 miejsce przypadło drużynie BNP, która zanotowała jedno zwycięstwo. Najgorszą drużyną okazał się Pitbull, który nie tylko nie wygrał meczu, ale zanotował również bardzo wysoki ujemny bilans bramkowy -119 (10 strzelonych do 129 straconych).

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast pierwsze trzy zespoły dodatkowo dostały piłkę, aby szlifować swoje talenty i umiejętności.

Gratulujemy drużynie Tap Madl i życzymy kolejnych sukcesów...
wyniki tabela
StarszeNd 3.06.12

8 Kolejka
To już przedostatnia kolejka. W tabeli robi się coraz ciekawiej. Tap Madl wygrał po wyrównanej walce ze Stalmetem 4 do 3. Dokończono również mecz z 3 kolejki Tap Madl i Atomówki, który zakończył się porażką Atomówek 1 do 5. Już nie ma drużyny niepokonanej w lidze. Zapowiada się ciekawa walka o mistrzostwo. Stalmet wysoką, rekordową wygraną 25 do 0 (nad Pitbull)zakończył kolejkę.
wyniki tabelaNd 3.06.12

7 Kolejka
Anonimous wygrał po zaciętym meczu z Tap Madl 6 do 5. Atomówiki pokonały 4 do 2 Skjutvapens. Kpina Team i BNP dostają 3 pkt. W górnej części tabeli po przegranej Tap Madl zrobiło się ciekawe.
wyniki tabela


Copyright Marcin Skóra
Send e-mail